Pegawai Akademik Awam & Tentera

PEGAWAI PENDIDIKAN SISWAZAH (PPPS) DI MTD

Bil. Nama Gred Jawatan Subjek
1. En. Razmi bin Abdul Razak
Pengarah Pengajian

PPPS DG48

Bahasa Melayu

2. Puan Norzila binti Ali Musa
Ketua Jabatan Pentadbiran dan Akademik

PPPS DG48

Malay A IB

3. En. Amir Noor Rashid bin Osman
Ketua Jabatan Kokurikulum

PPPS DG48

Bahasa Melayu

4. En. Ismail bin Zainol Abidin
Ketua Warden

PPPS DG48 KUP

Bahasa Melayu/Malay A IB

5. En. Hassim bin Hassan
Ketua Unit Pentadbiran dan Akademik

PPPS DG48 KUP

Matematik Tambahan

6. En. Hairul Badarul Shah bin Md Hashim
Ketua Unit Kokurikulum/ Warden

PPPS DG48 KUP

Bahasa Melayu

7. En. Bakri bin Tumiran
Ketua Unit Sukan dan Permainan/ Warden

PPPS DG48 KUP

Pendidikan Seni Visual/ PJK

8. Cik Low Lee Ling
Penyelaras IBDP

PPPS DG48 KUP

Matematik/ TOK IB

9. En. Mahendran a/l Tholasy
Guru Cemerlang Sejarah/ Ketua Panitia Sejarah

PPPS DG48 KUP

Sejarah

10. En. Mohd Hafizul Ong bin Abdullah
Guru Cemerlang Bahasa Inggeris

PPPS DG48 KUP

Bahasa Inggeris

11. Puan Salina binti Sulaiman
Ketua Panitia Matematik

PPPS DG48 KUP

Matematik

12. Puan Sharipah Ainon binti Ismail
Ketua Panitia Bahasa Melayu

PPPS DG48 KUP

Bahasa Melayu

13. Datin Anissdza binti Buyong

PPPS DG48 KUP

Ekonomi IB/Business IB

14. Cik Saw Bin

PPPS DG48 KUP

Biologi/Biologi IB

15. En. N. Kanesan a/l V. Nallaih

PPPS DG48 KUP

Sejarah

16. Puan Hanim Suhana binti Ismail
Ketua Panitia Fizik

PPPS DG44 KUP

Fizik

17. Puan Hairunnisa binti Khalid
Guru Cemerlang Kimia/ Ketua Panitia Kimia

PPPS DG44 KUP

Kimia

18. Puan Norhasriah binti Abd Ghaffar
Ketua Panitia Biologi

PPPS DG44 KUP

Biologi

19. Cik Rohana binti Puji Almi
Ketua Panitia Prinsip Perakaunan/ Ekonomi

PPPS DG44 KUP

Prinsip Perakaunan/ Ekonomi

20. En. Mohd Azha bin Lukman
Guru Cemerlang Matematik Tambahan/ Ketua Panitia Matematik Tambahan

PPPS DG44 KUP

Matematik Tambahan

21. En. Mohd Zaid bin Talib
Ketua Panitia Pendidikan Islam

PPPS DG44 KUP

Pendidikan Islam

22. En. Saiful Rizal bin Zainol
Ketua Panitia PJK/ Warden

PPPS DG44 KUP

PJK/ Pendidikan Moral

23. Cik Nurhuda binti Rahmat
Ketua Panitia Bahasa Inggeris

PPPS DG44 KUP

Bahasa Inggeris

24. Puan Hjh Nurul Emiliza binti Tahir
Ketua Panitia Teknologi Maklumat

PPPS DG44 KUP

Teknologi Maklumat

25. En. Hamidon bin Hussein

PPPS DG44 KUP

Bahasa Inggeris

26. Puan Intan Isma binti Munir

PPPS DG44 KUP

Bahasa Inggeris/English B IB

27. En. Ng Teck Cheong
Su Peperiksaan

PPPS DG44 KUP

Matematik Tambahan

28. Puan Shuhaidah Binti Hamzah

PPPS DG44 KUP

Biologi

29. Puan Habibah binti Haji Mazlan
Ketua Panitia Pendidikan Moral

PPPS DG41

Bahasa Inggeris

30. Puan Ang Kuan Yee

PPPS DG41

Kimia/ Kimia IB

31. Puan Goh Pheynee

PPPS DG41

Kimia

32. Cik Koh Hooi San

PPPS DG41

Biologi

33. Puan Lee Ai Nie

PPPS DG41

Matematik/Matematik IB

34. Puan Lee Chai Yuen

PPPS DG41

Matematik

35. En. Mohammad Fahrulrazi bin Abd Manaf
Warden

PPPS DG41

Fizik/Fizik IB

36. En. Muhammad Sanjay bin Paramarie
Guru Inovasi

PPPS DG41

Matematik/CAS IB

37. Puan Noor Fariza binti Abdul Malek

PPPS DG41

Fizik

38. Puan Nurul Akmah binti Ismail

PPPS DG41

Bahasa Melayu

39. En. Wan Mohd Hadafi bin Ab Rahman
Warden

PPPS DG41

Matematik

40. Puan Zubaidah binti Zakaria

PPPS DG41

Pendidikan Islam

41. En. Zulkhairiey bin Ahmad
Warden

PPPS DG41

Fizik

42. En. Amzar Nasruddin bin Azman
Warden

PPPS DG41

Bahasa Melayu/Visual Art IB

43. En. Maniarasu A/L Supramaniam
Warden

PPPS DG41

Sejarah

 

PEGAWAI PENDIDIKAN TENTERA

Bil. Nama Gred Jawatan Subjek
1. Mej Herny Sharmila bt Ayob OC CHARLIE
ZA20
Bahasa Melayu
2. Mej Khairil Hakimin bin Ismail OC GOLF
ZA20
Sejarah
3. Mej Khairul Soffry bin Borhan OC BRAVO
ZA20
Kimia, Sains
4. Mej Mohd Nazeri bin Noor OC ECHO
ZA20
5. Mej Noranaliza bt Puteh Yahya OC ALPHA
ZA20
Kimia, Sains
6. Mej Norli bt Mohd Noor SMEO
ZA20
Matematik/Teknologi Maklumat
7. Mej Wan Norkihan bin Hj Wan Abdullah OC HOTEL
ZA20
Matematik
8. Kapt Noor Azwa binti Azelan OC DELTA ZA18 Bahasa Inggeris
9. Lt M Malimdimar bin Ladjasal OC FOXTROT
ZA15
Matematik